Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/gatodorg/public_html/include/connect.php on line 5
Gatod
  • Çingene Kızı / Zeugma
    Gaziantep
  • Balıklı Göl / Urfa
    Şanlıurfa
  • Nemrut Dağı / Kahta
    Adıyaman

Haberler

METE AKCAN TÜROFED YÖNETİMİNDE

Güneydoğu Anadolu Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği Başkanı Mete Akcan, Ankara’da yapılan, Kültür ve Turizm Bakanı Bakanı Nabi Avcı’nın da katıldığı Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED)’in genel kurulunda, Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi.

 

GATOD ÇIKARMASI

TÜROFED’in Ankara’daki genel kuruluna, GATOD Başkanı Mete Akcan ile birlikte Yönetim Kurulu üyeleri Zafer Bakbak, Nedim Bahar, Önder Bayram ve Turgut Ercan katıldı. Gaziantep heyeti, genel kurulda, Gaziantep’in sektörde yaşadığı problemleri, başta Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı olmak üzere üst düzey yetkililere iletme fırsatı buldu.

Genel Kurula Türkiye’nin dört bir tarafından sektör temsilcileri katıldı. Genel kurulun Divan Başkanlığını TÜROFED Kurucu Başkanı Ahmet Barut yaptı. TÜROFED Başkanı Osman Ayık’ın başkanlığında tek liste ile gidilen kongre sonucu, GATOD Başkanı Mete Akcan Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi. TÜROFED’in Yönetim Kurulu üyeleri ayrıca Yusuf Hacısüleyman, Sururi Çorabatır, Burhanettin Sili, Birol Akman, Halik Ergül, Halil Özyurt, Murat Demir, Gazi Murat Şen, Mehmet İşler, Yavuz Torunoğulları, Bülent Bülbüloğlu, Mehmet Haluk Beceren, Yakup Dinler, Murat Toktaş, Tacettin Özden, Gülçin Güner, Ali Ulvi Gümüşhan, Cafer Tayyar Zaimoğlu, Ahmet Tok’tan oluştu. Gaziantep’ten ayrıca Zafer Bakbak Yönetim Kurulu Yedek üyeleri arasında yer aldı.

 

AKCAN “ÇÖZÜM NOKTASINDA DAHA ETKİLİ OLACAĞIZ”

GATOD Başkanı Mete Akcan, TÜROFED Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmesiyle birlikte, Gaziantep’in ve bölgenin sorunlarını, Ankara’da daha etkin şekilde duyuracaklarını söyledi. Problemlerine çözüm bulma noktasında da daha etkili olacaklarını ifade eden Mete Akcan “Gaziantep’in kültürel ve turizm alanında yaşadığı sıkıntıları hepimiz biliyoruz. Ayrıca sektörümüzün yaşadığı çok ciddi problemleri var. Bu problemleri gerek GATOD bünyesinde, gerekse bundan böyle Ankara’da TÜROFED bünyesinde değerlendirme imkanı bulacağız. Özellikle Gaziantep’imizin yaşadığı sıkıntılara çözüm üretme noktasında, daha etkin olacağımızı düşünüyorum. Gaziantep’in ve Güneydoğu’nun temsilcisi olarak Yönetim Kurulu’nda yer almak benim için onur verici. Bu görevi en etkin şekilde yürüteceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın” diye konuştu.Diger Haberler